25 մարտի 2025 թվականի N 643-Ա |
ԹՈՒՅԼՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Համաձայն «Տեղական ինքնակառավարման մասին» օրենքի 45-րդ հոդվածի 1-ին մասի 2-րդ կետի, ՀՀ կառավարության`19.07.2007թ. թիվ 843-Ն որոշման, Սևան համայնքի ավագանու` 19.11.2024թ. N146-Ն որոշման 1-ին կետով սահմանված թիվ 1 հավելվածի, 7-րդ կետի ա) և բ) ենթակետերի, հիմք ընդունելով «Հասմիկ Գևորգյան» ԱՁ -ի կողմից ներկայացված հայտը` որոշում եմ. 1. «Հասմիկ Գևորգյան» ԱՁ -ին / գործունեությունը` ք. Սևան, Կարմիր Բանակի փողոց թիվ 35 հասցե / տրամադրել 2025թ. 1-ին եռամսյակի համար` 1) ոգելից և ալկոհոլային խմիչքների վաճառքի թույլտվություն` Սևան համայնքի բյուջեի 900165101354 հաշվեհամարին վճարելով տեղական տուրք` 10.100դրամ; 2) ծխախոտի արտադրանքի վաճառքի թույլտվություն` Սևան համայնքի բյուջեի 900165101339 հաշվեհամարին վճարելով տեղական տուրք` 10.100 դրամ : 2. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում առձեռն կամ օրենքով սահմանված կարգով պատշաճ իրազեկելու օրվան հաջորդող օրվանից: |